Vägglampor, ett par, Fontana Arte, 1900-talets andra hälft.

Av kromad metall och glas. Bredd 25, höjd 14 cm

Ej funktionstestad. Repor.

2 500
239
271
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
14 jan 15:16
2 500 SEK
11 jan 21:27
2 000 SEK
10 jan 8:05
1 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13