Medaljer och märken, 12 st, Sverige, Tyskland och Frankrike.

Bland andra Gustav V jubileumsminnestecken 1928, Förtjänstmedaljer tyska Röda Korset, Médaille de Sainte-Hélène, Frankrike. Silver, förgyllt silver, brons och emalj.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 400
325
369
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jan 21:11
3 400 SEK
11 jan 20:46
3 200 SEK
9 jan 12:09
3 000 SEK
8 jan 12:17
1 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13