Kandelabrar, ett par, Frankrike, 1800-talets andra hälft

Av förgylld brons. För sex ljus vardera. Dekor med putti med blomstergirlanger. Höjd 62 cm.

En ej ihopskruvad.

Klubbat pris
13 000
1 233
1 412
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
2 jan 20:25
13 000 SEK
2 jan 20:24
12 500 SEK
2 jan 20:24
12 000 SEK
2 jan 20:24
12 000 SEK
2 jan 20:22
11 500 SEK
2 jan 20:21
11 000 SEK
2 jan 20:19
10 500 SEK
2 jan 20:18
10 000 SEK
8
2 jan 20:18
9 825 SEK
2 jan 20:17
9 625 SEK
8
2 jan 20:17
9 425 SEK
2 jan 20:17
9 225 SEK
2 jan 20:17
9 025 SEK
2 jan 20:16
9 000 SEK
2 jan 20:15
8 800 SEK
8
2 jan 20:15
8 600 SEK
9
2 jan 20:14
8 400 SEK
8
2 jan 20:13
8 200 SEK
2 jan 20:11
8 000 SEK
1 jan 9:02
7 800 SEK
31 dec 2025 20:44
6 400 SEK
31 dec 2025 19:47
6 200 SEK
31 dec 2025 11:58
6 000 SEK
31 dec 2025 8:34
5 200 SEK
30 dec 2025 17:16
5 000 SEK
26 dec 2025 20:15
4 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703