Soffa, 2 fåtöljer 4 stolar, bord och bankett, rokokostil, 1900-tal.

Mörkbetsad och med skuren dekor Stoppade stolar och soffa, Sitthöjd 38-45, soffans längd 140, bordets diameter 86, höjd 64 cm.

Smärre fläckar. Märken. Lagning.

1 600
152
174
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
4 jan 17:56
1 600 SEK
3 jan 19:05
1 500 SEK
3 jan 18:46
1 200 SEK
3 jan 18:36
1 100 SEK
3 jan 14:51
1 000 SEK
29 dec 2025 11:51
600 SEK
29 dec 2025 6:33
350 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703