AG Dufva kaffeservis 3 dlr rokoko-stil silver Stockholm 1919/20 samt Malmö 1945

Höjd ca 11-28 cm, sockerskål stämplad Malmö, total vikt ca 1920 gram

Åldersrelaterat slitage. Repor. Otydliga stämplar.

Utropspris
4 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13