Madeleine Pyk – en samling F769

Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.

Vårscen invid floden. Bildyta 48 x 65 cm. Ram 69 x 86 cm.

Fläckar. Ej examinerad ur ram.

1 700
161
185
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 jan 19:53
1 700 SEK
2 jan 9:10
1 600 SEK
28 dec 2025 15:55
300 SEK