Soppslevar, Johan Petter Grönvall, 1816, 2 st, samt Gustav Möllenborg, 1869, 1 st.

Svärtade träskaft med benknopp, förgylld insida. En med gravyr. Längd 44-48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 600
344
390
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
10 jan 19:33
3 600 SEK
10 jan 19:33
3 400 SEK
10 jan 13:31
3 200 SEK
10 jan 13:31
3 000 SEK
10 jan 13:30
2 800 SEK
10 jan 13:30
2 600 SEK
10 jan 13:29
2 400 SEK
10 jan 13:29
2 200 SEK
9 jan 17:37
2 000 SEK
7 jan 6:55
300 SEK