Champagnekylare, G.H. Mumm, Royal Selangor Pewter.

Tenn. Rund form med indragen fot, samt med randdekor och rödlackerad insida. Märkt med plakett samt stämplad under. Höjd 27, diameter 33 cm.

Färgbortfall, slitage.

Klubbat pris
2 000
191
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jan 18:06
2 000 SEK
11 jan 20:57
700 SEK
11 jan 9:22
650 SEK
10 jan 17:43
600 SEK
9 jan 19:26
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor