Ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter

totalvikt ca 0.45 ct, bredd ca 6.5 mm, storlek ca 53, totalvikt 12 g. BRU (Jan Brunk), Nora 2004.

Bruksslitage. Repor.

9 500
907
1 030
Utropspris
16 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
12 jan 9:57
9 500 SEK
8 jan 15:07
2 500 SEK
7 jan 20:21
300 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13