Ring, 18K vitguld med päronslipad diamant samt markis- och briljantslipade diamanter.
Päronslipad diamant 0.75 ct G/SI2 enligt GIA report nr 1458426487. Laserinskription. Sidostenar totalt ca 0.61 ct enligt gravyr. Storlek 17/54. Vikt 4,5 g.
Smärre slitage. Gravyr.
Auktionen avslutas
5 dagar
1 500
15 705
1 703
Utropspris
2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 550 EUR. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor