Ring, 18K vitguld med päronslipad diamant samt markis- och briljantslipade diamanter.

Päronslipad diamant 0.75 ct G/SI2 enligt GIA report nr 1458426487. Laserinskription. Sidostenar totalt ca 0.61 ct enligt gravyr. Storlek 17/54. Vikt 4,5 g.

Smärre slitage. Gravyr.

Auktionen avslutas
5 dagar
1 500
15 705
1 703
Utropspris
2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 550 EUR. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
16 jan 10:22
1 500 EUR
16 jan 10:22
1 300 EUR
15 jan 23:14
1 200 EUR
15 jan 13:16
1 000 EUR
14 jan 20:40
800 EUR
14 jan 19:56
500 EUR
14 jan 19:33
30 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - F220