1681199

Vaser, 8 delar, Kaj Franck, Nanny Still, Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, Finland.

Kaj Franck "Kevät", 3 st, 18,5 cm
Kaj Franck "Hyrrä", vas/vinglas, 1 st, etikettmärkt och signerad Nuutajärvi Notsjö, 17,5 cm
Nanny Still "Pompadour" vas/ljusstake, 1 st, 28 cm, samt vaser, 2 st, 22 cm
Oiva Toikka, vas, 1 st, 25 cm.

Smärre slitage, repor undertill.

Klubbat pris
2 700
259
293
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
17 jan 17:21
2 700 SEK
17 jan 0:39
2 500 SEK
17 jan 0:39
2 500 SEK
13 jan 13:14
2 201 SEK
12 jan 8:51
2 001 SEK
12 jan 8:51
2 000 SEK
12 jan 7:51
1 800 SEK
11 jan 9:40
1 500 SEK
11 jan 1:31
1 300 SEK
10 jan 19:23
1 200 SEK
10 jan 10:47
1 000 SEK