Bucherer, ring, 18K vitguld med briljantslipad diamant 1,02 ct. SJL certifikat.

Färg F, klarhet VVS, enligt certifikat. Stämplad CB (Bucherer), 1.02, 750.
Storlek 17,75/ 56. Vikt 4,49 g.
I ursprungligt etui.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 500
36 645
3 975
Utropspris
4 400 EUR
Budhistorik (8 bud)
9 jan 20:38
3 500 EUR
9 jan 20:38
3 400 EUR
9 jan 20:36
3 300 EUR
9 jan 20:28
3 200 EUR
6 jan 7:25
3 100 EUR
6 jan 0:02
3 000 EUR
4 jan 19:36
2 800 EUR
2 jan 19:51
2 500 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13