Färg F, klarhet VVS, enligt certifikat. Stämplad CB (Bucherer), 1.02, 750. Storlek 17,75/ 56. Vikt 4,49 g. I ursprungligt etui.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10