Collier, odlade Akoya-pärlor, lås i förgylld silver.

Pärlornas diameter ca 7,5 mm. Längd 67 cm.

Smärre slitage. Anlöpningar på lås.

350
3 665
397
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (16 bud)
5 jan 15:38
350 EUR
4 jan 18:15
320 EUR
4 jan 18:10
300 EUR
4 jan 16:22
120 EUR
4 jan 14:56
110 EUR
3 jan 22:10
100 EUR
3 jan 20:21
75 EUR
3 jan 10:04
70 EUR
3 jan 9:03
65 EUR
3 jan 4:44
60 EUR
2 jan 20:38
55 EUR
2 jan 10:00
50 EUR
2 jan 9:38
45 EUR
1 jan 22:42
40 EUR
1 jan 21:51
35 EUR
31 dec 2025 9:48
30 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13