Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, soffa/dagbädd, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal.

Betsad bok. Lösa dynor med resårkärna och blå textilklädsel. Längd 190, djup 80, höjd 80, sitthöjd framkant 45 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
7 200
690
780
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 jan 18:53
7 200 SEK
17 jan 18:52
7 000 SEK
17 jan 18:50
6 800 SEK
17 jan 18:49
6 600 SEK
17 jan 18:47
6 400 SEK
17 jan 18:46
6 200 SEK
17 jan 18:46
6 000 SEK
17 jan 18:45
5 800 SEK
17 jan 18:45
5 600 SEK
17 jan 18:44
5 400 SEK
17 jan 18:44
5 200 SEK
17 jan 18:41
5 000 SEK
17 jan 18:16
4 800 SEK
11 jan 10:19
3 212 SEK
10 jan 12:06
1 100 SEK
10 jan 10:22
1 000 SEK