Skulptur, Indien, sekelskiftet 1900/ 1900-talets början

Bemålad sten, 3 figurer, höjd ca 45 cm, bredd 21 cm, djup 10 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken. Repor. Nagg.

1 300
124
141
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
11 jan 7:37
1 300 SEK
7 jan 20:28
1 200 SEK
5 jan 17:22
500 SEK