Reino Ruokolainen

(Finland)
Reino Ruokolainen
(Finland)

Bänk, H-modell, Haimi, 1960-tal.

Teak. Tillverkarens stämpel. Längd 150 cm. Bredd 40 cm. Höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
180
1 897
206
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
6 jan 18:22
180 EUR
4 jan 15:13
175 EUR
4 jan 15:04
135 EUR
2 jan 14:56
125 EUR
2 jan 10:00
80 EUR
30 dec 2025 18:10
75 EUR