1684278

Fulvio Bianconi/Paolo Venini, skålar, 3 st, "Fazzoletto", Venini, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

Sk näsduksskålar. Etikettmärkta och numrerade 4516, 1156, 1154. Höjd ca 18, 9, resp. 8 cm.

Smärre slitage

Klubbat pris
6 000
575
650
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
14 jan 18:21
6 000 SEK
14 jan 18:20
5 800 SEK
14 jan 18:18
5 600 SEK
14 jan 18:18
5 600 SEK
14 jan 18:01
5 400 SEK
14 jan 18:00
5 200 SEK
14 jan 18:00
5 200 SEK
14 jan 17:59
4 700 SEK
14 jan 17:59
4 500 SEK
11 jan 11:07
4 000 SEK
9 jan 11:08
2 200 SEK
9 jan 6:59
1 800 SEK
7 jan 22:53
1 700 SEK
7 jan 22:34
1 300 SEK
7 jan 21:58
1 200 SEK
7 jan 20:29
500 SEK