Byrå, Louis XVI-stil, omkring år 1900

Fanerad med bl a mahogny. Med marmorskiva, beslag i mässing och svängd front. Intarisadekor av blomsterurnor, musikinstrument, bårder och rosett. Lådor med knoppar och dragringar, i sidan skåpsdörrar. Raka nedåt avsmalnande ben. Bredd 78, djup 38, höjd 87 cm.

Fanerskador och -lagningar, torrsprickor, nagg, lösa beslag. Nyckel finns.

Klubbat pris
2 900
277
315
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jan 18:50
2 900 SEK
17 jan 18:50
2 800 SEK
17 jan 18:50
2 700 SEK
17 jan 18:47
2 500 SEK
17 jan 18:44
2 000 SEK
17 jan 18:43
1 800 SEK
17 jan 18:42
1 600 SEK
17 jan 18:31
1 500 SEK
17 jan 17:00
1 200 SEK
17 jan 10:32
1 000 SEK
16 jan 17:58
600 SEK
16 jan 15:36
500 SEK
16 jan 11:24
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor