Sideboard Barockstil 1920/30-tal Almgren & Plynning Helsingborg

Mörkbetsat trä, rikt skuren dekor, ca 200x60x96 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Märken. Fläckar. Repor. Nycklar ej original Nyckel finns.

Klubbat pris
2 000
191
217
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 jan 16:43
2 000 SEK
11 jan 16:42
1 600 SEK
6 jan 21:05
1 500 SEK
4 jan 6:57
1 300 SEK
4 jan 6:44
1 200 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13