Pokal troligen Anders Lundman Stockholm (verksam 1745-63) silver

Delvis förgylld, stansad bård, botten med medalj daterad 1753, höjd ca 15 cm, vikt ca 275,5 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fläckar. Repor.

5 000
478
542
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
12 jan 12:35
5 000 SEK
11 jan 23:39
4 700 SEK
9 jan 10:48
4 500 SEK
8 jan 16:09
3 000 SEK
8 jan 0:52
1 000 SEK
6 jan 8:12
800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13