Carl F. Christiansen, kandelaber, försilvrad, Danmark 1960-tal.

Längd ca 26 cm. Höjd 10-22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlöpningar.

110
1 152
125
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
9 jan 7:05
110 EUR
9 jan 6:50
100 EUR
9 jan 6:01
60 EUR
6 jan 20:26
55 EUR
3 jan 14:23
50 EUR
2 jan 12:33
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13