Madeleine Pyk – en samling F769

Roden Brothers, Kanna, sterlingsilver, Toronto, Kanada 1900-talets första hälft/ mitt.

Tillverkarens stämpel. Höjd 20,5 cm. Vikt ca 676 g.

Smärre slitage och anlöpningar.

Klubbat pris
805
8 485
921
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (23 bud)
31 dec 2025 16:21
805 EUR
31 dec 2025 16:21
788 EUR
31 dec 2025 16:15
785 EUR
31 dec 2025 16:12
765 EUR
31 dec 2025 16:12
752 EUR
31 dec 2025 14:18
745 EUR
30 dec 2025 20:08
725 EUR
30 dec 2025 20:08
710 EUR
30 dec 2025 18:31
700 EUR
30 dec 2025 18:31
680 EUR
29 dec 2025 17:36
627 EUR
27 dec 2025 23:34
607 EUR
27 dec 2025 23:34
590 EUR
26 dec 2025 22:24
570 EUR
26 dec 2025 20:43
550 EUR
25 dec 2025 19:06
530 EUR
25 dec 2025 16:08
520 EUR
25 dec 2025 16:08
500 EUR
24 dec 2025 22:29
320 EUR
24 dec 2025 22:29
300 EUR
24 dec 2025 17:59
290 EUR
24 dec 2025 17:59
270 EUR
24 dec 2025 15:24
250 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923