Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt

Furu. Tre lådor. Bredd 80 cm, djup 40 cm, höjd 71 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Auktionen avslutas
19 timmar 34 minuter
2 700
258
293
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
10 jan 21:25
2 700 SEK
10 jan 21:25
2 500 SEK
10 jan 21:25
2 500 SEK
9 jan 15:24
1 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H134