Matta, Ghom, äldre, silke, 150 x 103 cm.

Figural, signerad.

Obetydligt ytslitage.

9 000
860
976
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
10 jan 19:20
9 000 SEK
10 jan 18:32
8 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13