Madeleine Pyk – en samling F769

Praktvas, silverpläterad, Valmazan, Spanien, 1900-talets mitt.

Tillverkarens stämpel. Höjd 35 cm, mynningens diameter 22 cm.

Smärre slitage. Anlöpningar.

75
791
86
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
30 dec 2025 19:22
75 EUR
29 dec 2025 15:01
50 EUR
27 dec 2025 21:48
30 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923