Figurin, silver, Indien/ Myanmar 1900-tal.

Ostämplat silver. Höjd 28,5 cm. Vikt ca 407 g.

Enstaka dekordelar saknas. Smärre lagningar. Bucklor i foten. Ostämplat silver.

Klubbat pris
340
3 560
386
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (14 bud)
5 jan 13:08
340 EUR
4 jan 20:11
320 EUR
4 jan 20:11
300 EUR
4 jan 7:30
297 EUR
4 jan 7:30
277 EUR
3 jan 20:02
270 EUR
2 jan 16:02
250 EUR
2 jan 16:02
240 EUR
2 jan 14:46
220 EUR
1 jan 19:24
200 EUR
1 jan 19:24
200 EUR
1 jan 19:00
190 EUR
1 jan 16:22
180 EUR
1 jan 0:27
100 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13