Stefano Giovannoni, stolar, 3 st, "Bombo", Magis, Italien.

Snurrbara med sittskal i vit plast. Centralfot i kromad metall. Justerbar höjd. Sitthöjd ca. 52 -75 cm

Smärre slitage, ytliga repor. Enstaka fläkt.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 jan 13:02
2 400 SEK
4 jan 10:28
2 200 SEK
4 jan 10:28
2 000 SEK
4 jan 10:28
1 900 SEK
31 dec 2025 5:14
1 800 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13