Paola Navone

(Italien)
Paola Navone
(Italien)

Paola Navone, modulsoffa, 3 detal, "Ghost", Gervasoni, Italien, 2000-tal.

Löstagbar gråbeige linneklädsel. Lösa kuddar. Etikettmärkt. Två moduler bredd 75, hörnmodul bredd 85, djup 85, sitthöjd 34, höjd 85 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
10 500
996
1 140
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
6 jan 19:38
10 500 SEK
6 jan 19:38
10 000 SEK
6 jan 19:38
9 600 SEK
6 jan 19:38
9 400 SEK
6 jan 19:37
9 200 SEK
6 jan 19:36
9 000 SEK
6 jan 19:36
9 000 SEK
6 jan 19:36
8 800 SEK
6 jan 19:36
8 600 SEK
6 jan 19:35
8 200 SEK
6 jan 19:33
8 000 SEK
6 jan 19:26
7 000 SEK
6 jan 18:24
5 700 SEK
5 jan 19:39
5 500 SEK
5 jan 16:42
5 200 SEK
4 jan 22:12
5 000 SEK
2 jan 12:59
4 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13