Paola Navone

(Italien)
Paola Navone
(Italien)

Paola Navone, modulsoffa, 3 detal, "Ghost", Gervasoni, Italien, 2000-tal.

Löstagbar gråbeige linneklädsel. Lösa kuddar. Etikettmärkt. Två moduler bredd 75, hörnmodul bredd 85, djup 85, sitthöjd 34, höjd 85 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
10 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13