1688579

Frida Fjellman

(Sverige, Född 1971)
Frida Fjellman
(Sverige, Född 1971)

Skulptur, "What's Up? Nothing Much", Kosta Boda, lim. ed 100.

Kristallglas. Signerad 7670008 Kosta Boda Lim.Ed Frida Fjellman samt märkt med etikett. Höjd 23,8 cm. Folder från Kosta Boda medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
6 300
602
683
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
6 jan 19:23
6 300 SEK
6 jan 19:23
6 100 SEK
6 jan 19:23
5 750 SEK
6 jan 19:23
5 550 SEK
6 jan 19:22
5 350 SEK
6 jan 19:22
5 150 SEK
6 jan 19:22
4 450 SEK
6 jan 19:22
4 250 SEK
6 jan 19:22
3 700 SEK
6 jan 19:22
3 500 SEK
6 jan 19:22
3 450 SEK
6 jan 19:21
3 250 SEK
6 jan 19:21
3 100 SEK
6 jan 19:21
2 800 SEK
6 jan 16:15
2 600 SEK
6 jan 16:14
2 400 SEK
6 jan 16:14
2 400 SEK
5 jan 9:37
2 200 SEK
5 jan 9:37
2 000 SEK
1 jan 20:17
1 900 SEK
31 dec 2025 17:56
1 800 SEK
30 dec 2025 18:10
1 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13