Skulptur, "What's Up? Nothing Much", Kosta Boda, lim. ed 100.
Kristallglas. Signerad 7670008 Kosta Boda Lim.Ed Frida Fjellman samt märkt med etikett. Höjd 23,8 cm. Folder från Kosta Boda medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK