Edin & Lina Kjellvertz, soffbord, "Sphere Sofa Table", formgivet för Dusty Deco.

Kvadratisk skiva av travertin. Sfäriska ben av mörkbetsad bok. 120 x 120 cm, höjd 35 cm.

Skiva med nagg och skador. Stenram saknas.

6 000
573
651
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
14 jan 20:27
6 000 SEK
10 jan 21:25
5 000 SEK
9 jan 14:19
4 200 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13