Barskåp, barockstil, 1900-talets första hälft.

Tvådelat. Rikt skuren dekor med maskaroner och akantus. Glasdörrar med dekorativt metallgaller. Vridbar hylla med spegelglas. Invändigt belysning. Lösa hyllplan av glas. Bredd 100, djup 52, höjd 169 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Ej funktionstestad. Nyckel finns.

Auktionen avslutas
2 dagar 8 timmar
4 000
382
434
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (20 bud)
16 jan 11:21
4 000 SEK
16 jan 11:21
3 900 SEK
16 jan 11:21
3 800 SEK
16 jan 11:21
3 700 SEK
16 jan 11:21
3 600 SEK
16 jan 11:19
3 500 SEK
16 jan 11:19
3 400 SEK
16 jan 11:19
3 300 SEK
16 jan 11:19
3 200 SEK
16 jan 11:19
3 100 SEK
16 jan 11:19
3 000 SEK
16 jan 11:19
2 900 SEK
16 jan 11:18
2 800 SEK
16 jan 11:18
2 700 SEK
16 jan 11:18
2 600 SEK
16 jan 11:18
2 500 SEK
16 jan 11:18
2 200 SEK
16 jan 11:18
2 000 SEK
14 jan 9:27
1 000 SEK
14 jan 7:17
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H160