Skål, silver, Wilkens & Söhne, Tyskland, sannolikt 1900-talets början.

Delvis förgylld. Silver 830. Längd 35 cm. Vikt ca 472 g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre anlöpningar. Delvis något sliten förgyllning.

Utropspris
400 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13