"På spaning efter: tecken i skyn, spåren i sanden, skiften i vattnet, dolda sanningar...."
Signerad Gudrun Åhlberg. Även signerad samt daterad -77 a tergo. Collage, bildyta 55,5 x 69 cm.
Ej examinerad ur ram.
1 000
95
109
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
26 dec 2025 6:34
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1