Gudrun Åhlberg

(Sverige, 1921-2014)
Gudrun Åhlberg
(Sverige, 1921-2014)

"På spaning efter: tecken i skyn, spåren i sanden, skiften i vattnet, dolda sanningar...."

Signerad Gudrun Åhlberg. Även signerad samt daterad -77 a tergo. Collage, bildyta 55,5 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

1 000
95
109
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
26 dec 2025 6:34
1 000 SEK