Roger Persson, fåtöljer ett par, "Happy Swing", Swedese. 2000-tal.

Stoppade stolar på kromad snurrfot. Etikettmärkt. Sitthöjd 42, bredd 77 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jan 21:04
2 000 SEK
6 jan 20:25
500 SEK
4 jan 22:14
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703