Lars Holmström

(Finland, Född 1949)
Lars Holmström
(Finland, Född 1949)

Ljuskrona, mässing, Arvika, 1900-talets mitt.

Fem ljusarmar. Fem ljusarmar. Diameter 55, höjd 85 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Något anlupen.

Klubbat pris
2 000
191
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 jan 17:13
2 000 SEK
11 jan 3:38
1 000 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13