Bestickuppsättning, 29 delar, silver, "Rosenholm", GAB, bl a 1979.
10 st teskedar, längd 14 cm
6 st gafflar, l 17,5 cm
6 knivar, l 19,5 cm
6 st bordsskedar, längd 18 cm
Påfösare l 10,5 cm
Total vikt ca 1,100 gram.
Teskedar samt påfösare med slitage. (ett par teskedar med bucklor)