Matskedar, 6 st, silver, modell Olga, Hans Georg Vogt & Söner, Kristianstad, 1859.

Vikt ca 480 gram. I etui.

Slitage. Bucklor. Repor.

Auktionen avslutas
3 dagar 7 timmar
5 755
550
624
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 955 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
15 jan 17:01
5 755 SEK
15 jan 17:01
5 555 SEK
15 jan 11:54
4 200 SEK
15 jan 11:54
4 000 SEK
15 jan 11:53
3 600 SEK
15 jan 11:53
3 400 SEK
15 jan 11:53
3 200 SEK
15 jan 11:53
3 000 SEK
14 jan 17:33
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V29