Ole Lynggaard

(Grundat 1963)
Ole Lynggaard
(Grundat 1963)

Collier, 18K guld, med briljantslipade diamanter

Hänge i form av elefant med en briljantslipad diamant. Höjd 2 cm. Vikt 11 gram. Stämplad Ole L 750. Kedja men en briljantslipad diamant. Längd 43 cm. Vikt 14,3 gram. Totalvikt 25,3 gram. Etui medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Klubbat pris
35 000
3 343
3 796
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 jan 21:53
35 000 SEK
8
15 jan 21:50
34 000 SEK
15 jan 7:03
33 000 SEK
12 jan 23:17
32 000 SEK
11 jan 7:21
31 000 SEK
11 jan 7:20
30 000 SEK
11 jan 7:20
29 000 SEK
10 jan 12:19
28 000 SEK
8 jan 21:51
27 000 SEK
8 jan 19:59
26 000 SEK
8 jan 16:02
20 000 SEK
8 jan 15:53
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor