Taklampa, modell nr. 780 Bröderna Malmströms metallvarufabrik, 1940-tal.

Stomme av mässing. Tre ljusarmar med kupor i opakt gultonat glas. Höjd 55 cm, diameter 40 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Auktionen avslutas
7 dagar 22 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - P9