Ring, 18K vitguld med briljantslipad diamant 0.58 carat

Otydliga svenska stämplar, 1975. Diamant 0.58 carat enligt gravyr. Storlek 17.5/55. Vikt 2.5 g.

Bruksslitage. Nagg.

10 000
955
1 085
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
13 jan 20:47
10 000 SEK
12 jan 20:08
750 SEK
11 jan 13:00
700 SEK
10 jan 19:39
500 SEK
10 jan 12:25
450 SEK
8 jan 12:03
350 SEK
7 jan 20:23
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13