Gräddsnäcka, silver, Moskva 1844. Oidentifierad mästarstämpel.

Invändigt förgylld. Höjd 13 cm. Vikt 219 g. Stämplad undertill och på fotringen.

Åldersrelaterat slitage. Gravyr.

Klubbat pris
320
3 350
363
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
14 jan 15:45
320 EUR
14 jan 15:34
300 EUR
14 jan 15:34
300 EUR
13 jan 14:16
280 EUR
13 jan 14:16
260 EUR
9 jan 14:55
240 EUR
8 jan 20:14
220 EUR
7 jan 18:28
200 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13