Te-set 4 dlr tidigt 1900-tal Gottfrid Larsson Eskilstuna

Koppar och mässing, ställ med bricka för socker och grädde samt fäste för brännare, total höjd ca 50 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13