Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal

Gulmetall och glas i form av glödlampa, höjd ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Avnött. Fungerande el vid inlämningstillfället

500
48
54
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
15 jan 21:14
500 SEK
15 jan 21:14
400 SEK
15 jan 21:09
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13