Borstad stål, bordslampa höjd ca 24 cm, vägglampor svanhals med klämma, ställbara från vägg ca 49 cm
Åldersrelaterat slitage. Fungerande el vid inlämningstillfället Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10