Vägglampor ett par samt bordslampa "Klot 3" Hemi sent 1900-tal

Borstad stål, bordslampa höjd ca 24 cm, vägglampor svanhals med klämma, ställbara från vägg ca 49 cm

Åldersrelaterat slitage. Fungerande el vid inlämningstillfället Repor. Märken.

500
48
54
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
14 jan 19:16
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13