1689445

Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

Vas, "Fyr", signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy.

Gul (cerium) fasetterad kristall. Höjd 24 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
480
5 026
545
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (11 bud)
15 jan 20:55
480 EUR
15 jan 20:46
460 EUR
15 jan 20:46
460 EUR
15 jan 20:42
440 EUR
15 jan 20:42
420 EUR
15 jan 20:39
400 EUR
15 jan 20:39
380 EUR
15 jan 20:27
300 EUR
15 jan 17:40
270 EUR
12 jan 15:24
250 EUR
8 jan 16:30
200 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13