1689446

Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

Skål, "Serpentin" 6577, signerad Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Gul fasetterad kristall. Diameter 18 cm, höjd 9 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage. Repor undertill.

Klubbat pris
440
4 607
500
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (13 bud)
15 jan 20:31
440 EUR
15 jan 20:31
420 EUR
15 jan 20:31
400 EUR
15 jan 20:31
380 EUR
15 jan 20:29
360 EUR
15 jan 20:29
340 EUR
15 jan 13:01
320 EUR
15 jan 13:01
300 EUR
15 jan 10:35
280 EUR
14 jan 21:20
260 EUR
13 jan 23:53
240 EUR
13 jan 18:20
220 EUR
8 jan 16:29
200 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13