Ingegerd Silow

(Sverige, 1916-2005)
Ingegerd Silow
(Sverige, 1916-2005)

Matta rölakan signerad ca 205x129 cm

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Skadade fransar. Skadad kortsida.

1 500
143
163
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
15 jan 23:16
1 500 SEK