1689803

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)

Flaska signerad Kosta Boda B. Vallien 89253.

Flerfärgar glas. Bär tillverkarens etikett. Höjd 30 cm. Bredd 18 cm.

Smärre bruksslitage. Helhetsintrycket är gott.

Formgivare

Auktionen avslutas
4 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - V10