Maria Lindeman, taklampa modell K2-73, Idman, 1900-talets mitt.

Matterat opalglas, teakram. Höjd ca 25 cm, diameter 25 cm. Total höjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ej funktionstestad.

125
1 305
141
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
18 jan 14:56
125 EUR
16 jan 20:17
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13